password
Pobierz Zakup

Password Vault Manager

zarządzanie hasłami

Platforma dla całkowitej organizacji rozwiązań typu all-in-one w celu usprawnienia zarządzania hasłami

Password Vault Manager pozwala Tobie i zespołowi na scentralizowaną organizację haseł i list uwierzytelniających w bezpiecznym repozytorium. Zarządzanie prawami użytkowników i dostępem, redukowanie wsparcia technicznego help desk call i wzmacnianie bezpieczeństwa połącienia sieciowego poprzez generowanie tylko silnych i unikalnych haseł. Koniec z traceniem czasu na odzyskiwanie zapomnianych haseł. Teraz czas na najbardziej intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie.

Cechy oprogramowania

Password Vault Manager

Zarządzanie hasłami

- Ochrona, organizacja, magazynowanie haseł w grupy i foldery - Zarządzanie informacjami z kart bankowych i kredytowych, kodam alarmu, kluczami oprogramowania, informacjami z konta email i wiele innych rzezczy używających jednego hasła. - Eliminacja straty czasu spowodanej odzyskiwaniem zapomnianych haseł i danych uwierzytelniających. - Redukcja help-desk call o 25% do 40%.

Zespołowe rozwiązanie

- Scentralizowane hasła i dane uwierzytelniające w bezpiecznym repozytorium w celu łatwego ich utrzymanaia i aktualizacji. - Dzielenie dostępu do danych pomiędzy użytkownikami. - Zarządzanie bezpieczeństwem dostępu użytkowników.

Inne cechy

- Import haseł i danych logowania z różnorodnych narzędzi służących do zarządzania takich jak: KeePass, 1password, LastPass, SplashID, Password Safe i wiele innych. - Wspieranie modelu operacji na urządzeniach przenośnych. - Rozszerzenie aplikacji z naszym SDK.

Dokumenty & Informacja

- Zarządzanie dokumentami jako załącznikami lub bezpiecznymi notatakami. - Podgląd na raporty dostępu w celach zarządzania . - Zachowanie śladów każdej aktywności zawierających zmiany na wejściu.

Ochrona danych

- Wzrastające bezpieczeńtwo połączeń sieciowych w mocnymi i unikalnymi hasłami . - Identyfikacja słabych haseł. - Generowanie losowych, mocnych haseł. - Bezpieczne szyfrowanie.

Intergejs & Organizacja

- Intuicyjny interfejs dla wszystkich typów użytkowników. - Prosty do wdrożenia, łatwy w użyciu i środowisku przedsiębiorstwa. - Nie jest wymagane kompleksowe przeszkolenie.

Więcej informacji o oprogramowaniu i jego cechach znajduje się tutaj.